عنایت مرجع عالیقدر شیعه به حافظ کل عضو مؤسسه مهد قرآن

1397-07-08

حضرت آیت ا... العظمی حسینی زنجانی (مدظله العالی) مرجع عالیقدر تقلید در ملاقات جامعه قرآنی زنجان با ایشان خانم زهرا آقاجانلو یکی از 109 حافظ کل قرآن برگزیده دهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل همراه با ترجمه و تدبر"ترنم وحی"شرکت کننده از شهر زنجان را مورد تکریم و عنایت قرار دادند .
بنا بر این گزارش در این دیدار آقای پرویز حاجی حسنی مدیر مهد قرآن زنجان و ابهر ضمن قدردانی از عنایت ویژه و حمایت معنوی و مادی معظم له گزارشی از توسعه ، فعالیت ها و برنامه‌های آموزش جامع با محوریت حفظ قرآن را ارائه نمود .
این گزارش می افزاید حضرت آیت اله العظمی حسینی با اهداء هدیه به خانم آقاجانلو حافظ کل نوجوان عضو مهد قرآن زنجان ، با بیان توصیه های راهبردی درباره اهمیت انس با کلام وحی ، تقدیر از تلاش مدیران، اساتید، مربیان در امر آموزش قرآن تصریح فرمودند برای ایجاد جامعه قرآنی باید با عمل به کلام وحی موضوعات و مفاهیم قرآن در سطح جامعه گسترش دهند .
یادآور می شود این دیدار معنوی جامعه قرآنی زنجان که با هماهنگی آقای دکتر سید مجتبی حسینی زنجانی انجام شد ، گواهینامه دوره تربیت مربی قرآن که به صورت مشترک مؤسسه فرهنگی مشکات و مهد قرآن توسط استاد آمنا برگزار شده بود با امضای حضرت آیت ا... العظمی حسینی زنجانی به خانم آقاجانلو اعطاء شد .